Archiv článků

Aktualizovaný prodej, nové plány...

Eliška, 11. 10. 2013 v rubrice Aktuálně

Už takřka všechna mláďata mají své nové majitele až na 3 krásné kluky. Neeko je fotogenický oranžový hlaďáček s tenkou pigmentovou linkou, díky níž je vhodný pouze do chovu a na mazlíčka, ale věřím, že i tak svou rodinu najde. Neelo je též oranžový sameček s krásně kulatou hlavičkou, velkýma očima a krásně klopenýma ušima, který je vhodný do chovu, na výstavy i pouze na mazlíčka. Navíc je nepříbuzný na veškeré oranžové linie tady v ČR. A posledním je Oren anglický crested v barvě solid zlatá aguti s bílou, má trochu světlejší podsadu vhodný do chovu i na mazlení. Více v nabídce

A protože WeikaSoviva mají už dostatečnou váhu i věk, naplánovala jsem krytí. Takže hned po sobotní výstavě v Jaroměři se Weika nastěhuje ke Kukymu. Z tohoto spojení si slibuji silná mláďata s širokými rameny, krátkou hlavou a velkýma ušima, a protože oba rodiče mají vlohu pro čokoládu, je klidně možné, že se můžeme těšit i na solid krém aguti – krém – bílá mimča.

K Sovče jsem naplánovala Vica, protože se mi k sobě líbí tak nějak nejvíce a přesně co chybí samci například v rozložení barvy má samice. Tady se na mláďata též velice těším, protože oba rodiče jsou krásní hlaďáci. No a poslední samičkou, která bude kryta, je Yoana. Tady bych si ráda odchovala čistě německou linii, a protože je Darius na krytí mladý, rozhodla jsem se pro Vica.

Všude je velká pravděpodobnost šedých aguti i solid šedých aguti trikolorů, takže doufám, že už se nebude opakovat situace jako nyní, kdy z deseti mláďat bylo jedno aguti tricolor.


« zpět do archivu