Archiv článků

Máme 3 nové vrhy - T3, U3, V3

Eliška, 6. 6. 2016 v rubrice Aktuálně

V poslední době se nám narodily hned tři vrhy. V prvním vrhu T3 se nám ze spojení Talya Eleonora a Klowis z Westminsteru narodilo 5 mláďat, z čehož přežila jen 3, a to samé samičky v barvě aguti oranžová (dle nového standardu aguti čokoládová oranžová). Dvě z nich zůstanou v chovu a Tianu nabízíme na mazlíčka z důvodu vírku na zádech, který se nese z linie Kaleidoskopa (import DK), který je děděčkem těchto holek.

Dalším vrhem je U3 ze spojení CZGCH Ariela Eleonora a Zircona Eleonora. Zde se nám narodila krásná čtyřčata v poměru 1,3. Všechna mláďata jsou krásná a mají porodní váhu přes 100g. Trochu nemile mě ovšem překvapily barvy, kdy máme 3 miminka na čokoládě, takže všechni budou nabídnuti k prodeji do chovu i na mazlení.

No a posledním vrhem je V3 ze spojení CZCH Chamsa Chamsa Lecanora Eleonora a Ninja Eleonora, kde máme 2,1 a všichni tři jsou nádherně zbarvení. Bohužel i zde se nám narodila mláďata na čokoládě, takže všichni budou opět nabídnuti k prodeji.

V těchto vrzích se nám tedy potvrdilo, že všichni tříbarevní samci mají vlohu pro čokoládovou barvu a u obou solidů jsem si jistá non-aguti vlohou. U Zircona toto zjistíme v následujícím krytí s Paralelou.


« zpět do archivu