Archiv článků

Novinky z chovu a zprávy od Burešových

Eliška, 5. 11. 2013 v rubrice Aktuálně

V současné době se u nás nic moc neděje. Yoanna, Weika a Soviva jsou u samečků, ale na nějaké soudy je zatím dost brzy. Všem párům se ale daří dobře a dokonce i Yoanna se s Kaleidoskopem uklidnila a už je u nich klid, tak snad z tohoto spojení budou také mláďata. Samičky, které jsou po odstavu mláďat už se konečně zase kulatí a co nevidět do nového domova odjede také Neria.

Dnes jsem dostala email od Burešových s fotkami Orinky. Jak je vidět Ori se daří výborně a celá rodina si ji zamilovala. Přesně pro tyhle zprávy z nových domovů mě baví odchovávat mimča.

Stále tu máme 2 kluky, kteří hledají nové domovy a Neelo se nakonec odstěhuje k naší rodinné kamarádce, kde bude hrát roli mazlíčka, ale občas s námi vyrazí na nějakou z výstav a časem mu možná pořídíme i samičku. Stále máme v nabídce Neeko, který hledá rodinu s dětmi, kde by mohl být milovaným mazlíkem a Oren, který by se hodil do chovu solid zlatá aguti – bílých morčátek, bohužel na výstavy má málo bílé barvy, ale jinak o jeho kvalitách nepochybuji. Více o samcích v nabídce


« zpět do archivu