Archiv článků

Odjezd vrhu I4, import a nové fotky

Eliška, 19. 7. 2017 v rubrice Aktuálně

Konečně se dostáváme k přidání novinek z poslední doby. Kluci z vrhu I4 se koncem minulého týdne přestěhovali do nového domova, který budou obývat společně a my jim přejeme mnoho pohodových společných dní a stále plnou misku. Další vrh, na který nedočkavě čekáme, je ze spojení Sality a Daria, kde doufáme v krásné tricolory snad i v poměru barev, a další mláďata budou ze spojení Tulamorka a Dumbledore.

O druhém červencovém víkendu jsme s kamarádkou Luckou vyrazily do dalekého Weissachu k chovatelce Stefanie Tkotz, od které jsme si dovezli 3 krásná morčátka, která obohatí náš chov tricolorů. Do chovu nám tak přibyli 2 samečci Gibbs a Paul a samička Knusperflakes, které říkáme Křupka. Všichni tři jsou z chovu „vom Mondscheinhof“, ale vzadu v předcích mají nám již dobře známá morčata z chovu Iris Schulz z chovu „vom Oberhausener Lohfeld“. Více naleznete v chovné skupině barevní.

A poslední novinkou jsou nové fotky našich chlupáčů, které zhotovila Aneta Skoupá. Jako již dva předešlé roky jsme i letos nafotily naše morčata a zdokumentovali si tak posun chovu. Takřka všechna morčata tak mají nové profilové fotky. Největší radostí jsou pro nás v současnosti oranžoví aguťáci, kteří se nám přes krušné začátky daří čím dál lepší. Však posuďte sami.


« zpět do archivu