Výstavy

14. Chotěbořská výstava morčat

17. 9. 2016

Garant výstavy
Andrea Kroftová
Standard morčat
český
Posuzovatel(é)
Denisa Vítková

O třetím zářijovém víkendu jsme se již tradičně zúčastnili výstav v Chotěboři. Tentokrát jsem jela sama, jelikož Adélin klan postihl moribundus, a tak jsem v sobotu ráno nabalila morčata, svoje věci na přespání a vyrazila na Vysočinu.

V sobotu jsem seděla při posuzování a zapisovala Denise Vítkové a v neděli zapisovala nové posuzovatelce Evce Bednárové, jejíž názory a hodnocení se mi moc líbilo a v mnohém jsem měla stejný názor.

Po sobotní výstavě, kdy jsem se postarala o morčata a poklidila věci, jsem přijala pozvání na nedalekou chatu Kroftových, kde jsem měla nocovat a po ubytování jsme všichni vyrazili do Žďáru na večeři. Celý večer byl velice pohodový a příjemný. V neděli ráno jsme vyrazili na výstavu, která tento den končila kolem třetí hodiny.

Za nás vyrazila Ariel a Ninja, body měli moc pěkné, ale jeli hlavně jako prezentace chovu. Za celobarevné vyrazili Fernet Nam Gaudium a Tequila Sunrise Eleonora, která si odnesla nejen krásné body, ale také ocenění za 4. hladké morče výstavy.

Odměna ve formě sladké tečky s Pavlou Bednářovou.
Odměna ve formě sladké tečky s Pavlou Bednářovou.

Dostala jsem zde další možnost odposoudit standard C a moc děkuji všem, kteří svého mazlíčka přihlásili.

Výstavy na Vysočině patří mezi mé nejoblíbenější, není to tam daleko a je to perfektní příležitost se setkat s okolními chovateli a více si popovídat a předat zkušenosti.

Děkuji všem, kteří se stali součástí mého víkendu v Chotěboři!

Ninja Eleonora junior
95 b.
Denisa Vítková
Tequila Sunrise Eleonora baby
96,5 b.
Denisa Vítková   CAC
4. Nejlepší hladké
Ariel Eleonora adult
96 b.
Denisa Vítková   CAC