Výstavy

2. DUO VEGETable CAVY SHOW

26. 6. 2016

Garant výstavy
Standard morčat
český
Posuzovatel(é)
Denisa Vítková, Ing. Eva Levá

V neděli 26.6. jsem se vydala společně s Pavlou Bednářovou a Mirkou Zelenkovou na výstavu do Písku, kterou i letos pořádala Ivana Velnerová a její rodina. Celá výstava probíhala formou tischschau a ještě v provedení DUO. Za naši stanici vyrazily poprvé aguťačky Quarta, Quinta a New Hope a Sandokan.

Za jednobarevné zabodovala Quinta, která získala 2× CAC a 3. nejlepší hladké baby, její sestra, která je drobnější ve stavbě si bohužel nedovezla ani kartičku, holt snad příště. New Hope si přivezla také dvě karty.

Za celou výstavu si pořadatelka zaslouží náležité poděkování, jelikož vše v den D probíhalo jako na drátkách, zázemí pro vystavovatele bylo luxusní a napečené domácí buchty stály za to též. I tentokrát jsem celý den strávila při zapisování, tentokrát Petře Tomáškové a opět se mi to moc líbilo a viděla jsem zase jiný pohled na posuzování morčátek.

Hodnocení skončilo chvíli před čtvrtou hodinou a vyhlášení a rozdání množství cen jsme zakončili 16:40, což bylo neuvěřitelně rychlé. Mohly jsme tedy poměrně brzy dorazit domů, což jsme velice ocenily, protože nás čekala ještě tříhodinová cesta.

Tak příští rok zase AHOJ V PÍSKU ;o)

Quinta Eleonora baby
96 b.
Denisa Vítková   CAC
96,5 b.
Ing. Eva Levá   CAC
3. nejlepší hladké baby
Quarta Eleonora baby
95 b.
Denisa Vítková
95,5 b.
Ing. Eva Levá
New Hope for Eleonora junior
96 b.
Denisa Vítková   CAC
96 b.
Ing. Eva Levá   CAC