Výstavy

2. Májová Sezimoústecká DUO výstava morčat

21. 5. 2016

Garant výstavy
Eva Švecová, Andrea Blažková
Standard morčat
český
Posuzovatel(é)
Petra Tomášková, Petr Tejml

V posledním květnovém víkendu jsme se s Pavlou Bednářovou (chs Nam Gaudium) vydaly na výstavu do Sezimova Ústí, která byla pod taktovkou Evy Švecové a Andrey Blažkové. V pátek večer jsme dorazily k Evičce a i navzdory problémům po cestě jsme se kolem sedmé ubytovaly v bytě jejích rodičů. Ještě jednou moc děkujeme za možnost přespání a tím pádem tak pohodového víkendu. Večer jsme s Pavlou poseděly u vína a povídaly jsme až dlouho do večera.

Ráno jsme vyrazily na výstavu, která byla kousek od našeho noclehu. Posuzování se ten den zhostila Andrea Kroftová, Petra Tomášková (Švarcová) a Petr Tejml. Abych se přiučila něčemu novému, strávila jsem tento den zapisováním Petru Tejmlovi, což mě opravdu bavilo a přineslo opět mnoho nových poznatků.

Za naši chs vyrazila pouze 2 morčátka, aby si konečně dojela šampiony a oběma se to podařilo. Heineken Eleonora a Abracadabra Eleonora se tak stali zatím neoficiálními šampiony ČR. Abra navíc získala čestnou cenu posuzovatelky Petry Tomáškové! Moc děkujeme za tak pěkné zakončení její výstavní kariery.

Hrozně moc děkujeme pořadatelkám za tak krásnou výstavu, přátelskou atmosféru a úžasné ceny!

Heineken Eleonora adult
95,5 b.
Petra Tomášková
96 b.
Petr Tejml   CAC
Abracadabra Eleonora adult
96,5 b.
Petra Tomášková   CAC
96 b.
Petr Tejml   CAC
Cena posuzovatele - Petra Tomášková